DIREKTAN TELEFON ZA PRODAJU
060 6288100
DIREKTAN MAIL ZA PRODAJU

POŠALJITE MAIL

ONLINE UPIT ZA PRODAJU

POPUNITE UPIT

ZAPOŠLJAVANJE
TELEFON ZA INFORMACIJE
060 6288102
MAIL ZA PRIJAVU

POŠALJITE MAIL

ONLINE PRIJAVA

POPUNITE PRIJAVU

Direktor

Vladan Andrejević
+381606288100
vladan.andrejevic@prorek.co.rs

 

Finansijski menadžer

Ivana Jerković
+381606288101
ivana.jerkovic@finansije.prorek.co.rs

 

Asistent kancelarije

Vesna Žeželj
+381606288102
office@prorek.co.rs

 

Promo Tim & Kurirska Služba - OPERATIVA

Milica Mirković, chief coordinator
+381606288103
milica@prorek.co.rs

Radivoj Vukobradović, Belgrade team coordinator
+381606288104
radivoj@prorek.co.rs

Vladimir Popović, Belgrade team coordinator
+381606288105
vanja@prorek.co.rs

Sonja Satarić, assistent
+381606288106
sonja@prorek.co.rs

 

Online Marketing sektor

Bojan Petrović
+381606288107
bojan@web.prorek.co.rs

 

Studio za grafički dizajn i branding & štamparija 

Zoran Joksović, chief manager
+381606288108
zoran@stamparija.prorek.co.rs

Srđan Milošević, designer
+381606288109
srdjan@branding.prorek.co.rs

 

Komercijala sektor

Dragana Smiljanić, sales agent
+381606288110
dragana@prorek.co.rs